Předokenní rolety Velux nám umožnili žít v soukromí

Žijeme s rodinou téměř v samotném centru Prahy. Mnoho lidí se nás proto ptá, jak se na takovémto hektickém místě dá vůbec přežít. Donedávna jsme všem jednohlasně odpovídali, že na tom nic není, že si na hluk víceméně zvyknete a také, že vám rozhodně časem nebude vadit, když do vaší kuchyně bude přes okno koukat muž venčící nedaleko vašeho domu psa či žena, která obdivuje vaši mramorovou sochu v obývacím pokoji. Upřímně řečeno, bylo to těžké do chvíle, než jsme si pořídili předokenní rolety Velux, které nám kromě kýženého pocitu soukromí a ticha, které je teď v domě všudypřítomné a kterého si všichni užíváme dosyta, ušetřili také několik tisíc korun za energie, které nyní spoří naše luxusní rolety. A v létě, nuže, co vám budu povídat. Tak báječný chlad jsme v domě již dlouhou dobu neměli.

Předokenní roleta Velux SSL solar dokáže zachytit až 95% slunečních paprsků

Půvabná předokenní roleta Velux SSL solar, která teď chrání náš dům před vnějšími vlivy, je úchvatná nejen ve své funkčnosti a praktičnosti, která zahrnuje dálkové ovládání, které je pozor, na solární pohon. Ano, je tomu opravdu tak. Náš interiér je tak doslova a do písmene chráněn před nepříjemným přehříváním a to jen proto, že roleta umí zachytit až 95% slunečních paprsků. Loňské léto tak bylo jedním z nejméně náročných lét v našem domě, který byl rok, co rok pod nadvládnou UV paprsků. Nevěřili byste, jak účinným štítem proti slunci dokáže tato vychytaná roleta být.

Předokenní roleta Velux SML je doménou domu mé maminky

Stejně praktická, jen s tím rozdílem, že je na elektrický pohon, je předokenní roleta Velux SML, která svou funkci plní na výbornou v domě mé maminky, která dala na mé doporučení a roletami vyzdobila rovněž celý svůj dům. Řešila totiž ty stejné problémy a sice, úniky tepla, nevětratelnost v letních měsících a nežádaný obdiv sousedů, kteří jsou ve věku mé maminky ještě méně ostýchaví, než ti naši. Nyní již je naprosto spokojená.

_______________________________________________________________

Rolety – venkovní i vnitřní s montáží od firmy mk-rolety.cz

Kam dál?