Vzneste se nad šedivé ulice

Je příjemné vypravit se čas od času do přírody. Na hezký výlet, kdy se kolem vás rozprostřou jen lesy, posloucháte šumění potůčku nebo si prohlížíte některou z našich pamětihodností. Co kdybyste se vypravili ještě dále? Nebo spíše ještě výše? Vyrazte na soukromý let vrtulníkem.

Každá vteřina je magická

Mnoho našich dnů uplyne tak, že si ani nevybavíme, co přesně jsme dělali nebo čemu jsme se věnovali. Právě proto musíme všední dny okořenit něčím výjimečným. Prožít chvíle, co se vryjí do paměti a vytanou na mysl kdykoliv je vám smutno nebo je váš pracovní stůl zaplněn neodkladnými úkoly. Vzpomínky na krásné okamžiky pomáhají překonat nesnáze s úsměvem na rtech. Dopřejte si soukromý let vrtulníkem. Vznášet se nad městem je úchvatné, každou vteřinou budete cítit, jak jsou vaše starosti menší. Trápení zůstává hluboko pod vámi.

Krásy romantického města

Přijde vám velkoměsto romantické? Určitě ne ve chvíli, kdy v tramvaji cestujete po dlouhém dni v práci a nesete si domů několik tašek nákupu. To vám přijde spíše přeplněné, uspěchané a plné nervozity. Ukážeme vám, že stejné město umí vypadat vlídně a mile. Jen je třeba zvolit jiný úhel pohledu. Podívat se na město, které se nachází hluboko pod vámi. Vyhlídkový let vrtulníkem vám takový pohled ukáže.

Půlhodina plná vzrušení

I krátký let vám umí nabídnout fantastický zážitek. Líbí se vám Průhonický zámek? Počkejte, až si jej prohlédnete z výšky. Vyhlídkové lety vrtulníkem Praha vás vezmou třeba nad Černý most, do okolí Říčan nebo nad Klánovický les. Kdo chce strávit v kabině delší čas, může obdivovat přírodní krásy Českého ráje nebo kaskádu na řece Vltavě.

Cestujte pohodlně a rychle

Čekají vás náročné pracovní úkoly nebo společenská setkání, kdy bojujete s časem? Není možné, abyste při stavu našich dálnic byli všude včas? Nechce se vám trávit několik hodin v koloně a obávat se, že nestihnete nastoupit do letadla? K cestě můžete využít i zcela jiný dopravní prostředek. Je tu aerotaxi Praha. Konečně způsob, jak být v cíli přesně na čas a bez rizika, že vás zastaví problémy na dálnici.

Kam dál?