Nejlepší půjčka je přítelem pro chvíle nouze, který rychle pomůže

Peníze k dispozici už během příští čtvrthodiny, dostupných je dokonce až celých patnáct tisíc korun.

Malý úvěr, ale byl by současně zapotřebí co nejrychleji. Jak to vyřešit? Nebankovní cestou, jak by také jinak! Zvláště pokud je jednoduchá a vždy připravená pomoci – díky online sjednání ušetříte opravdu spoustu času a samozřejmě také nervů. Nikdo přeci nechce čekat na kamenné pobočce, než na něj konečně přijde řada. Půjčit si můžete tisícovku nebo klidně až patnáct tisíc. Zkrátka a dobře, jak je libo, jak rodinný rozpočet zrovna teď potřebuje. Vždyť nečekané situace jsou hodně různorodé, někdy doslouží lednička, jindy nás zase nepříjemně překvapí vyúčtování za dodávky vody a elektřiny.

Splátkový kalendář si nastavíte podle svých představ

Hned několik různých možností, z nichž si můžete libovolně vybrat. Přesně takové jsou splátky s klasickou nebankovní půjčkou. Termín splatnosti může být klidně týden, ale nejlepší půjčka má ještě tři další zajímavé varianty. Dva, tři nebo ještě lépe čtyři týdny, co si z toho vlastně vyberete? A když se do splácení přidají ještě další výdaje a nebudete mít možnost zaplatit v dohodnutý termín, nevadí. Stačí, abyste si domluvili odklad splátek za malý poplatek – klidně až další čtyři týdny navíc, jednoduše a samozřejmě také rychle…

Stačí jen pár minut a všechno bude dohodnuto

A nebudete se zdržovat, proč také? Internet nám zrychluje život, umožňuje vše, co dosud bylo na delší dobu, zkrátit třeba jen na několik málo minut. Online vyřizování nebankovních půjček je pro dnešní svět už naprostá klasika. Stačí si najít transparentního poskytovatele, jenž má příslušnou licenci od ČNB a nemusíte se o nic dalšího starat – už tohle je totiž záruka, že celé jednání bude nanejvýš férové. Rychlá odpověď na žádost, maximální komfort a také krátká smlouva, se kterou nebudete mít žádné obavy. Je totiž zcela jednoznačná a v případě, že si půjčíte v budoucnu znovu, jen se jednoduše obnoví.

Řada zajímavých výhod, ušetříte si nejen nervy

Benefity nebankovních půjček jsou vlastně zcela zřejmé. Nemusíte kvůli nim na poštu, kamenné pobočky nebo kamkoliv jinam – klidně zůstaňte doma nebo si sjednejte malý úvěr třeba i přímo z práce. To samozřejmě hodně usnadňuje život. Jaké další výhody lze zmínit? Kolik plus vlastně dostanete k dobru, když se začne jednat o nebankovní půjčce?

  • Bezúčelová. Stoprocentně. Proč někomu vysvětlovat, že chcete pět tisíc na novou lednici? 
  • Bezpečnost osobních dat. Ta je zcela zaručena, nedostanou se nikdy do nepovolaných rukou.
  • Ručitel není třeba. Proč také? Jde jen o zdržení, vždyť půjčka zní řádově jen na tisícikoruny…

Prodloužit termín splatnosti také není žádný problém, vždyť půjčka na op nabízí sama o sobě maximální flexibilitu. Třeba až o další čtyři týdny, podle toho, jak sami potřebujete – opět, zcela bez vysvětlování nebo vyplňování obsáhlých dotazníků. Půjčte si na elektroniku, složenky, do výplaty, zkrátka na cokoliv je zrovna potřeba.

Potřebuji záruky? Vůbec ne, to je překonaná záležitost

Zaručit se nemovitostí, poslat platbu dopředu, aniž bychom věděli, jestli bude nebo nebude půjčka schválena. Tohle je naštěstí už dávno pasé, podobné trendy se u poskytovatelů nebankovních úvěrů rozhodně nevyskytují, minimálně ne v dnešní době. Přesto byste si ale měli promyslet dobře všechny detaily, zvláště pak, jestli vám splácení nebude dělat žádné problémy a splátkový kalendář tak opravdu zvládnete dodržet. Nevyplácejte půjčkou jeden dluh, abyste si rychle udělali další. K tomu slouží jiné produkty, rozhodně ne klasický malý úvěr, jenž je spíš na naléhavé výdaje. Dluhová past totiž nikdy nespí, takže jí nedávejte šanci, aby vám nějak zasáhla do životů.

Kam dál?