Screenové rolety jsou ideální pro stínění velkých oken

Máte-li doma velká okna, určitě často řešíte celou řadu problémů, které se k prostorným skleněným plochám velmi často pojí. Máme tím na mysli nejen přehřívání interiéru, ale i nezvané pohledy sousedů či kolemjdoucích lidí, kteří k vám domů skrze velká okna vidí doslova jako do výkladní skříně.

Vyřešte problém raz dva!

Domov je pro každého z nás útočištěm, od kterého očekáváme, že nám zajistí určité soukromí. Nikoho z nás tedy nepotěší nežádoucí pohledy, které mohou patřit nejen zvědavým sousedům, ale i naprosto cizím lidem, kteří jdou zrovna okolo. Problém s nedostatkem soukromí můžete hravě vyřešit za pomoci screenových rolet, které představují jednu z nejmodernějších a zároveň nejoblíbenějších venkovních stínících technik.

Velké skleněné plochy nejsou problém

Venkovní screenové rolety si snadno poradí i s většími prosklenými plochami, které mohou představovat například oblíbená francouzská okna. Pro jejich výrobu se používá speciální textilie, která se skládá ze skelného a polyesterového vlákna. Obrovskou výhodou screenových rolet je skutečnost, že zatímco k vám domů po jejich zatažení nebude vůbec vidět, vy skrze rolety do exteriéru pořád uvidíte.

Přehřívání interiéru už se bát nemusíte

Kdo má doma velká okna, ten nám dá jistě za pravdu, že v horkých dnech často řeší problém v podobě přehřívání interiéru, ve kterém je tak už během dopoledních hodin často k nevydržení. Tohle je bohužel nešvar velkých oken, skrze která projde opravdu velké množství světla. I s tímto problémem vám ale screenové rolety pomohou, protože jejich speciální látka zajistí, že část světla bude odražena, část světla bude pohlcena a část bude propuštěna – zabrání přehřívání interiéru, ve kterém si tak snadno vytvoříte příjemné klima. Jako třešničku na dortu zmíníme, že si screenové rolety můžete vybírat z široké nabídky tkanin, díky čemuž můžete jejich design snadno přizpůsobit nejen jejich rámu, ale především vašeho vkusu

Kam dál?