Sedací soupravy na míru využijí zaměstnanci i občasné návštěvy

Dlouhé směny v práci a náročné úkoly, které zaměstnance zdrží v práci dlouho do noci, jsou zaměstnavateli kompenzovány mnoha podstatnými věcmi. Tekutiny na pracovišti, stravenky, káva zdarma i možnost odreagování se při hraní zážitkových her. Důležité aspekty udrží pracovníky v bdělosti, když je potřeba, a ještě jim dodají dostatek důvodů, proč zaměstnání neměnit z důvodů vyčerpání či vyhoření. Odpočinková místnost, kde si může každý zaměstnanec odpočinout po náročné pracovní cestě nebo zarelaxovat po vypjaté noční uzávěrce, nejsou v mnoha firmách výjimkou. Sedací souprava na míru se vejde do jakékoliv místnosti, tedy i atypické nebo velmi malé.

I nečekané návštěvy se u vás doma pohodlně vyspí

Máte malý byt, do kterého se sotva vejde dvojlůžková postel, a vy byste se rádi obohatili i pohodlným gaučem, jejž využijete při četbě či sledování oblíbených dokumentů? Jste limitováni prostorem, do kterého se sotva vejde objemnější křeslo? Není problém. Můžete si objednat sedací soupravu na míru. Vyrábějí se v minimálních velikostech s maximálním využitím možnosti rozložení či umístění do rohu a podobně. Takový rozkládací gauč se bude hodit i do studentského pokoje, kde se často střídají mládežnické návštěvy, které se u hostitelů mnohdy zdrží přes noc. Studenti se nemusejí obávat přemrštěných cen, neboť sedací soupravy na míru jsou k dispozici i za příjemné ceny, jež rozhodně nezruinují napjaté studentské rozpočty.

Kdo si vybírá sedací soupravu na míru do netypicky řešeného interiéru, může si vybrat gauč rohový, rozkládací i v kombinaci s křesly nebo ušáky. Každý interiér si zaslouží doplňky a nábytek dle vkusu majitele. Sedací soupravy na míru se vyrábějí s různými dekory, rozmanitých tvarů a rozličných materiálů.  

Kam dál?