Co udělat, abyste nemuseli žít v nejistotě?

Než začne bydlet ve svém, dá to hodně práce. Každé zařizování bydlení stojí mnoho úsilí a odříkání. Na druhou stranu: mít místo, kam se člověk může vracet, je k nezaplacení. Nehledě na to, že se v něm člověk cítí příjemně a v bezpečí. Chcete takový pocit zažívat? Musíte se zachovat zodpovědně! Jak přesně?

Pojištění? Jistota, která se vyplatí!

Je jedno, jestli vlastníte dům nebo byt. Stačí, aby se stala drobná nehoda a místo příjemného bydlení zbudou jen oči pro pláč a nepříjemné starosti. Proto je vhodné si sjednat pojištění domácnosti. Pojištění domácnosti navíc zahrnuje nejen movité věci, ale také peníze v hotovosti, cennosti, elektronické a optické přístroje, anténní a rozhlasové systémy, jízdní kola, invalidní vozíky a také stavební součásti přiléhající k vnitřním prostorám bytu, což může být například garáž. Rozsah krytí je velký. Pojišťovna vám vyplatí finanční kompenzaci v případě, je-li příčinou poškození věcí požár (nesmí, ale vzniknou kvůli vaší nedbalosti), úder blesku, přepětí, vichřice, pád stromu, záplava, vloupání a mnoho dalšího.

Nastavení a výhody

V současné nabídce vyniká pojištění domácnosti od Ergo pojišťovny, které má hned několik specifických výhod. Mezi bonusové služby patří:

  • při úniku vody pojišťovna zaplatí klientovi vzniklou škodu, ale také vyšší účet za vodu
  • když bude domácnost po nějaké nepříjemné události neobyvatelná, tak pojišťovna hradí náhradní bydlení až do výše 1 500 Kč za den
  • klient zdarma získá pojištění občanské odpovědnosti (více o něm zde) do 3.000.000 Kč.

U pojišťovny Ergo potěší také snadná kalkulace pojištění domácnosti. Nemusíte mít žádné odborné odhady, ani trávit dlouhé chvíle v pojišťovně. Stačí znát obytnou plochu domácnosti, kterou zadáte do jednoduchého formuláře. Než však uzavřete smlouvu, doporučujeme si projít nejčastější otázky k pojištění domácnosti, abyste byli v obraze a správně pojistku nastavili. Kromě velikosti obytné plochy je třeba znát přibližnou hodnotu majetku.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Svet-Zeny.cz

Press-News.cz

PR-články.cz

Kam dál?

Leave a Comment