Potisk předmětů za stále nižší ceny – i to je Printek3d.cz

Na sociálních sítích i v marketingových kruzích se množí dotazy na téma: Kde kvalitně potisknout trička? Může mi někdo potisknout jenom jeden hrneček pro přítele, ale ne za přemrštěnou cenu? Nevíte někdo o tiskárně, ale jsem z Medníku? Odpověď je snadná a totožná na všechny otázky. Printek3d.cz dovede potisknout i jeden hrnek nebo půllitr za cenu, jako kdybyste si objednávali potisk předmětů ve velké objednávce. Jakostní potisk triček dovede stejné studio. Rovněž to samé studio vám podle předlohy poslané e-mailem natiskne reklamní předměty či dárek s motivem, který si vyberete.

Vyberte si reklamní předmět, kterým rozhodně neurazíte

Pokud se podíváte na webové stránky společnosti, zběžným přehlédnutím kategorií si můžete vybrat, jaký potisk předmětů si budete přát. Všechno je možné. A tak pokud jste nenalezli kategorii, do níž spadá váš motiv, nebojte se studio Printek3d.cz oslovit. Jednak vám vyjdou stoprocentně vstříc a ještě vám poděkují za inspiraci. Neboť i nadaným grafikům, designérům a tvůrcům dochází invence. Mezi oblíbené předměty, které si můžete nechat potisknout nápadem z vlastní hlavy, patří sportovní potřeby. Hýbat se je in a žádnou sportovní pomůckou firemní partnery, zákazníky nebo zaměstnance neurazíte.

Produkční nebo organizátoři tiskových konferencí či setkání významných akademiků, manažerů i firemních partnerů se často pídí po reklamních předmětech, jimiž pozvané hosty na konferenci neurazí. Při menším počtu účastníků chtějí investovat do jednoho dárku přibližně pět set korun. V tom případě si můžou objednat potisk předmětů praktického ražení, kam spadají blesk na mobil, bluetooth reproduktor, velkokapacitní kovové flashdisky, luxusní batohy na notebooky, mikroskop pro smartphony či powerbanky.

Kam dál?