Stavba komínu předčila naše očekávání

Když jsem se před mým mužem zmínila o tom, kdy by mohla započít stavba komínu, která předchází realizaci krbu, který si přeji již velmi dlouhou dobu, začal se ihned čepýřit a ohánět slovy, že na to není čas, že až bude tohle a tohle a tak dále. Nechtělo se mu do stavby pouštět, jelikož se domníval, že za prvé bude stát hodně peněz a druhé bude trvat velmi dlouho a on neměl sebemenší pomyšlení na to, že se mu po domě prohání stavbaři pět dní v týdnu třebas i celý měsíc. Proto jsem sama vzala do ruky telefon a oslovila firmu, která se stavbami komínů a dokonce i krbů zabývá. Slovo dalo slovo a za několik málo dní začala stavba. Manžel byl zpočátku velmi skeptický a až uražený z toho, že jsem mu nic o svých plánech nesdělila, když ale viděl, za jak krátkou dobu byl samonosný nerezový komín zhotoven, s nepříjemnými narážkami skončil a nezbylo mu tak nic jiného, než si začít sypat popel na hlavu.

Montáže komínů od profesionálů

Jelikož se řadím mezi praktické a přesto racionálně smýšlející ženy, oslovila jsem se svou žádostí samozřejmě firmu, která pracuje ve svém oboru již několik let a má velmi kladné hodnocení. Věděla jsem, že musí za každou cenu pracovat s kvalitním kamnářským materiálem a také mít určité zkušenosti v oboru, aby nedošlo ke zbytečným průtahům se stavbou či dokonce na reklamaci otopného systému v domě. Naštěstí jsem narazila na montáže komínů od profesionálů, kteří od prvního dne jasně věděli, co dělají. Já zase měla jasnou představu o tom, kde bude můj nový krb stát a jak bude vypadat. Tudíž práce probíhala tak, že měla spád a přesto byla provedena kvalitně a precizně.

Náš nový krb je naprosto úžasný

Praskající oheň v krbu, v ruce sklenku vína a na stole příjemné pohoštění. Tak nějak vypadal první den s mým novým a naprosto úžasným krbem. I můj muž konečně uznal, že je dobře, že jsme se do stavby pustili, jelikož rovněž miluje pohodu, kterou si po náročném pracovním výkonu umíme dopřát pouze v pohodlí domova. A náš nový společník, který dodává tu správnou domácí atmosféru v domě, je naprosto úžasný.  

Kam dál?