Fotokoutek mile zpříjemnil svatební den i ples

Asi jako každá žena, i já jsem si přála nezapomenutelnou svatbu, která bude jak netradiční, tak i samozřejmě okořeněná tradicemi, bez kterých by se žádný svatební obřad neobešel. K tradičnímu házení květiny, rozbíjení talířů i chomoutu pro mého novomanžela, přibyla také netradiční hostina venku a rovněž fotokoutek, který velmi potěšil nejen mne, ale i naše hosty. Postaral se totiž o velmi příjemnou zábavu, na kterou kromě jiného zbudou i dokonalé vzpomínky na tento významný den.

Fotokoutek na ples jednoznačně patří

S nápadem, mít na svatbě fotokoutek přišel původně můj mladší bratr, který nedávno zažil svůj maturitní ples. Fotokoutek na ples jednoznačně patří, o tom není třeba dále diskutovat, ale na svatbu se mi tato forma zábavy zdála být příliš výstřední. Naštěstí ovšem musím mému bratrovi dodatečně poděkovat za tak dokonalý nápad, který mi vnukl a který jsem z počátku nebrala vůbec vážně. Tento příjemný mobilní fotoateliér by nyní dle mého názoru neměl chybět na žádné větší akci. Je totiž nejenže velmi cool, díky nepřebernému množství rekvizit, které si k focení lze půjčit, ale také díky tomu, že se jedná o velmi nadčasový styl zábavy, který není okoukaný a lidem se prostě líbí.

Svatební fotokoutek si pořídila i má nejlepší kamarádka

Jak tomu již tak bývá, nejlepší kamarádky mívají většinou svatbu buď ve stejný měsíc či alespoň ve stejném roce. Nejinak tomu bylo i u mne a mé nejlepší kamarádky Soni, která se vdávala několik dní po mé svatbě. Svatební fotokoutek ji na mé svatbě natolik zaujal, že si ho na tu svojí pořídila rovněž a musím uznat, že naprosto splnil svůj účel. Hosté se zdáli být zpočátku sice trochu ostýchavými, ovšem po pár sklenkách šampaňského se u fotokoutku tvořila neskutečně dlouhá fronta zájemců o netradičně pořízenou fotografii z tohoto mobilního ateliéru, která jim bude cennou vzpomínkou na tento překrásně strávený den.

Kam dál?