Elektrický přímotop snadno přenesete do každé místnosti

Vytápění elektrickou energií považuje mnoho lidí za drahé. Pokud máte vyšší tarif, určitě to není něco, co byste chtěli využívat jako primární zdroj tepla pro celý dům. Když se vám ale nechce zatápět v kotli nebo když potřebujete přitopit pouze v jedné místnosti, je báječným pomocníkem elektrický přímotop. Protože ho pouze zapojíte do zásuvky a vyberete na něm vhodný program, je jeho používání vhodné pro každého.

Kde využít elektrický přímotop

Funkce elektrického přímotopu oceníte vy samotní, když trávíte hodně času doma (mimo to ho můžete používat i ve své pracovně nebo v kanceláři). Dále pokud máte malé děti a chcete si dětský či obývací pokoj více vytopit, tak máte s přímotopem také možnost. V neposlední řadě jeho pokročilé funkce ocení senioři, kterým se snadno používá a je pro ně perfektním pomocníkem do domácnosti.

Přečkejte letošní dlouhou zimu v teple. Na internetových stránkách ventilatory-shop.cz nabízejí svým zákazníkům celoroční sortiment. Na podzim a v zimě jsou v kurzu právě elektrické přímotopy, v létě zase prodávají ventilátory nebo zvlhčovače vzduchu. Díky širokému sortimentu si zde určitě vyberete. Nabídka přímotopů je pestrá nejen co se týká jejich designu, ale také když přijde řeč na jejich funkce.

Dálkové ovládání, možnosti vlastních programů nebo časovač

Na výběr tak máte mezi jednoduššími a pokročilými modely přímotopů, které vás rozhodně nezklamou a vytvoří u vás doma příjemné klima. Standardní elektrický přímotop má bílé provedení, avšak ani černé přímotopy nejsou výjimkou.

Populární jsou jak řešení s ventilátorem, která spolehlivě šíří teplo po místnosti, tak i deskové přímotopy, které zaujímají větší plochu, nemají ventilátor a vyjímají se například na zdi pod oknem. Oběma typy vytopíte bez problémů místnosti o ploše 25 metrů čtverečních a jsou proto vhodné do většiny domácností.

Kam dál?