Netrapte svá záda zbytečně. Matrace 140×200 jsou nyní za hubičku

Potíže se zády, bolest v kříži, migrény, celková únava a apatie není potřeba ihned řešit medikací. Stačí úprava životního stylu, jídelníčku a dostatek spánku. Zdravý a dlouhotrvající spánek není samozřejmostí především u hendikepovaných osob, lidí pracujících na směny nebo dlouhodobě vystaveným stresu. Vyloučením jiných zdravotních problémů lze zmíněné příznaky řešit i výměnou lůžkovin, zajištěním čistého vzduchu v ložnici, pořízením zatemňujících rolet i kvalitních matrací. Zdravotní matrace, ale i obyčejné matrace 140×200 vybrané dle tvrdosti a nosnosti dokážou zázraky.

Do ložnice pro dvě osoby se hodí rozměrné matrace 160×200 cm

Komu se v ložnici pohodlně spí na dvoulůžkové matraci, může si vybrat větší matrace 160×200 centimetrů. Objednáním matrací aktuálně ušetříte až polovinu původní částky, je tak ideální čas pro výhodnou změnu. Do nových ložnic se hodí tyto matrace už při plánování koupě postele, stejně jako se ve stávajících lůžkách dají proležené matrace jednoduše vyměnit za nové. Určitě vás překvapí, jak se zdravotní i běžné podložky zaslouží o plnohodnotný, uzdravující spánek.

Těžší a větší osoby mají možnost volby matrace 180×200. Neváhejte s objednávkou

Atypické, zdravotní i matrace 180×200 centimetrů dávají prostor lidem, kteří disponují většími rozměry či hmotností. Jakostní výrobky unesou až 150 kg bez problémů. Už žádné proleženiny, otlaky a hledání výhodné pozice ve spánku! Díky kvalitním materiálům, různým typům pěny, jádra a vícezónovému rozvrstvení si vyberou jak lidé, kteří si libují v odpočinku na tvrdém podkladu, tak osoby, jimž vyhovuje relaxování na měkkém podkladu. Neváhejte s objednávkou matrací, momentálně se prodávají v rámci výrazných slev. Za cenu jedné matrace máte hned dvě!

Kam dál?