Řízení bojového tanku Premium jako dárek pro Vašeho partnera

Blíží se narozeniny Vašeho partnera a marně si letos lámete hlavu nad tím, jakým narozeninovým dárkem jej potěšit? Milovníky vojenské techniky nadchnete dárkem v podobě voucheru na řízení bojového tanku Premium. Ten můžete objednat zde www.firmanazazitky.cz/rizeni-bojoveho-tanku-premium.

Exkluzivní projížďka v bojovém tanku Premium

Při projížďce bude moci Váš drahý zavzpomínat na období, kdy se účastnil povinné vojenské služby, nebo si splnit sen o řízení tohoto vojenského vozidla. Po příjezdu do Benátské Vrutice na něj budete čekat seznámení s technikou řízení tanku v kabině vyprošťovacího tanku VT 55. Po jeho zvládnutí usedne do opravdového bojového tanku typu T-55 nebo T-72. Zbytek času si užije jako řidič. Při řízení bojového tanku Premium na vlastní kůži okusí, jaké to je mít za volantem skutečný respekt.

Další tipy na narozeninový dárek pro Vašeho milého

Nabídkový katalog Firmy na zážitky se v kategorii dárky pro muževšak rozhodně neomezuje pouze na tento typ zážitků. Nudit se Vaše drahá polovička nebudete ani v případě, že se rozhodnete mu k příležitosti narozenin darovat poukázku na oblíbenou venkovní hru paintball nebo hoverboard. Chvíle romantiky můžete po delší době zažít například během wellness noci ve čtyřhvězdičkovém zámeckém hotelu Chateau St. Havel, který si zamilujete pro jeho pohádkové prostředí i krásnou okolní přírodou. K procházkám ruku v ruce můžete využít rozlehlý anglický park s několika rybníky a novou energii můžete nabít v soukromé sauně nebo privátním whirlpool. Lákavě zní také degustační zámecké menu o šesti chodech v restauraci.

Neokouzlil Vás žádný z nabízených zážitků? Nevadí. Nechejte výběr na oslavenci a darujte mu některou z univerzálních dárkových poukazů. Koupit můžete zcela univerzální poukaz nebo voucher zaměřující se třeba na gurmánské nebo adrenalinové zážitky.

Kam dál?