Reklamní předměty jsou originální způsob prezentace

Mnoho specialistů na marketing má pocit, že tradičním reklamním předmětům už odzvonilo. Že se většina marketingu odehrává prostřednictvím webové propagace a na sociálních sítích. To však rozhodně není pravda. Vazbu se svými zákazníky nebo i s obchodními partnery je důležité posilovat na více úrovních. Své místo zde tak mají i originální reklamní předměty.

Jaké reklamní předměty si vybrat

Lákají vás originálně zhotovené psací či jiné kancelářské potřeby? Nebo byste raději svým dodavatelům či odběratelům darovali nějakého drobného pomocníka do kuchyně, hračku pro děti či lahvinku dobrého vína? Díky širokému sortimentu, který nabízí specialista na reklamní předměty, firma UniMark CZ, máte rozhodně z čeho vybírat. Ujišťujeme vás, že během jediného odpoledne si tak určitě nevyberete, protože za tu dobu sotva zvládnete prolistovat celý katalog, který čítá více než 4000 pečlivě zvolených reklamních produktů.

Ty zde můžete objednávat s potiskem i bez potisku. Pokud se rozhodnete pro variantu nepotištěných předmětů, můžete se těšit na rychlejší dodání. Předpokládá se, že si vše zhotovíte sami. Protože firma UniMark CZ disponuje vlastním grafickým studiem, nemusíte se jí bát svěřit ani samotnou výrobu. Dočkáte se originálních, kvalitně zpracovaných předmětů k propagaci, které uchvátí vaše partnery, klienty i zaměstnance.

Aktuální nabídka pro rok 2018

Jestliže dosud nemáte v ruce tištěný katalog, který si můžete objednat na webu unimark.cz, zastavte se zde alespoň v online katalogu, čítajícím nejrůznější reklamní produkty. Jak již struktura kategorií naznačuje, vybírat zde můžete například z psacích a kancelářských potřeb, moravských vín s vlastní etiketou, reklamních aromatických visaček, nejmodernějších technologií, domácích a kuchyňských potřeb, autopotřeb, sportovních a volnočasových potřeb nebo z oblasti wellness a kosmetika. Na své si tak zde rozhodně přijde úplně každý a nevadí ani, když máte velké nároky.

Kam dál?