Nový plot k novému domu

Vše co se můžete dozvědět 

    Čtyřhranné pletivo můžeme použít na jakékoliv oplocení pozemku. Třeba na oplocení vaší zahrady, záhonku nebo také toto oplocení můžeme vidět okolo továren a skladišť.

    Tento typ oplocení se vyrábí z ocelového drátu, který může být pozinkovaný nebo poplastovaný se zapleteným napínacím drátem, který je na obou koncích pletiva. Toto pletivo je vyráběno tuzemskými výrobci. Jedná se o vysoce kvalitní pletivo, vyrobené z ocelových drátů s pozinkovaným a poplastovaným povrchem.

Srovnání s jinými ploty oplocení

    Když bychom chtěli srovnání s ostatními ploty, tak se musíme podívat na několik aspektů. Proto se zaměříme na tři základní a to jsou: životnost, funkčnost a náročnost údržby.

Životnost

    Jelikož je toto oplocení z drátů, ať už z pozinkovaných nebo poplastovaných, tak je životnost tohoto pletiva až 10let. Oproti tomu, když se podíváte na plaňkové nebo klasické dřevěné ploty, tak jejich životnost není zas tak dlouhá, protože vždycky u těchto typů plotu hrozí, že je napadne nějaký roztoč nebo plíseň.

Funkčnost

    Funkčnost plotu je zaměřena hlavně na ohraničení daného pozemku, protože se snadno může prostřihnout správnými nůžkami nebo kleštěmi, proto to není tak funkční proti zlodějům oproti kovovému, vysokému plotu, který můžeme ještě opatřit ostnatým drátem navrch.

Náročnost a údržba

    Čtyřhranné pletivo je, velmi nenáročné na údržbu stačí, když jej dobře uchytíte a pak už jen jednou za čas projdete, zda se vám někde nepovolilo nebo nespadl sloupek. Zase se koukneme na srovnání a tentokrát na živý plot, který se musí zastřihávat několikrát ročně. Celkově o jeho údržbu se musíte starat mnohem více.

A teď už se musíte rozhodnout jen vy, zda je pro vás toto čtyřhranné pletivo to pravé.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Aktualitycz.cz

Press-Media.cz

Centrum-Zprávy.cz

Náš tip: Nejen hezké okolí domu, které vám pomůže vykouzlit nové oplocení, je důležité. Udělejte si to hezké i doma a pořiďte si nový kvalitní nábytek.

Kam dál?

Leave a Comment