Personální agentura váš pomocník při hledání zaměstnání

Personální agentura Žirafa.cz

Jak najít práci po absolvování školy, mateřské dovolené a v dalších situacích? Možná zaměstnání máte, ale rádi byste jej změnili. Je celkem jedno, z jaké příčiny práci či brigádu hledáte, důležité je do toho jít s plným nasazením pro větší šanci na úspěch. A velmi nápomocná vám v tom bude personální agentura Žirafa.cz.

Personální agentura Žirafa.cz vám najde práci

Čím se personální agentura zabývá

Hledání na vlastní pěst doplňuje u nezaměstnaných úřad práce. Ale co personální agentura? O té řada lidí ještě neslyšela či si tento pojem spojuje s brigádami pro studenty. Náplní činnosti takové agentury ale rozhodně není pouze hledání přivýdělků pro studenty. Žirafa.cz se zabývá i tradičním zaměstnáním a prací na částečný úvazek. Spolupráce s ní je vhodná pro kohokoliv, kdo touží se nechat zaměstnat, ať trvale či brigádně. Skvělá je i pro lidi nad 50 let věku, kteří patří do rizikové skupiny, jež to má o něco složitější.

Způsoby hledání práce

Jak tedy práci hledat? Pokud možno všemi dostupnými způsoby. Těmi jsou internetové pracovní portály s inzercí, běžná inzerce, tisk, úřad práce s vývěskou a již zmíněná personální agentura. Nezapomeňte se poptat známých a sami aktivně rozeslat životopis, kam vás napadne. Dejte si na něm záležet, podobně jako na motivačním dopisu.

Jak s personální agenturou spolupracovat

Zaujala vás možnost spolupráce s personální agenturou Žirafa.cz? Vše, co potřebujete udělat, je vyplnit formulář na internetové stránce Žirafa.cz a přiložit svůj životopis. Učinit tak můžete i poštou na adresu Žirafa.cz, Karla Engliše 3201/6, 150 00, Praha 5. Chybět by neměla ani představa o vašem budoucím zaměstnání.

Mladá a inovativní personální agentura

Personální agentura Žirafa.cz je mladá, inovativní a spolehlivá, vždy s profesionálním přístupem ke svým klientům. Pomáhá zcela zdarma žadatelům o zaměstnání nalézt co nejideálnější práci s ohledem na jejich věk, bydliště, vzdělání, představy a dosavadní zkušenosti.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PR-články.cz

e-Žena.cz

MetSo.cz

Kam dál?

Leave a Comment