Repase brzdových třmenů pro nákladní vozy vyjde třikrát levněji než koupě nových

Opravy brzdových třmenů u kamionů, návěsů a autobusů jsou až třikrát levnější než pořizování třmenů nových. Taková repase brzdových třmenů je prováděna velmi rychle, opravené třmeny se dodávají do druhého dne od zadání požadavku, případně u atypických produktů trvá dodání dva dny. Repasované brdové třmeny mají stejnou životnost jako nové. V případě, že si objednáte repasi, dostáváte na brzdové třmeny roční záruku. Při potenciálním zhoršení jejich funkce má zákazník možnost bezplatného zkontrolování a nutného zásahu.

Oprava brzdových třmenů bývá nejvíce potřebná po zimě

Během zimních měsíců, kdy jsou komunikace ošetřovány posypovou solí, dostávají automobily pořádně zabrat. Výjimkou nejsou ani vzduchové brzdy, které si v jarním a letním období zasluhují pečlivou kontrolu. Opravy vzduchových brzd jsou zejména u kamionů, autobusů a nákladních aut potřebným zásahem. Motoristé, kteří si pořídí repasované třmeny, dostanou požadované zboží za cenu mnohonásobně levnější, než kdyby si kupovali nové zboží. Hlavně majitelé aut s brzdovými třmeny značek Wabco, Haldex, Knorr, BPW nebo Meritor mají jedinečnou možnost rychlé dodávky požadovaného zboží. Ovšem i atypické brzdové třmeny po repasi se dají sehnat v limitu dvou dnů.

Kompletní opravy vzduchových brzd probíhají pod přísným technologickým dohledem

Jak vlastně probíhají opravy vzduchových brzd? Nejprve dojde ke kompletnímu rozebrání brzdového třmenu a vyjmutí celého vnitřního agregátu. Odlitek brzdiče se následně otryská od rzi. Po tomto otryskání se celý odlitek brzdového třmenu opatří speciální barvou, která jej lépe ochrání před negativními vlivy vnějšího prostředí. Ve finále je celý vnitřní agregát vyměněn za nový, a tak je celý brzdový třmen zrepasován.

Kam dál?