Pánský prsten a dva zlaté přívěsky k výročí

S přítelem jsme před pár týdny oslavili své páté výročí vztahu a to opravdu tak velkolepě, že ještě nyní nenacházím ta správná slova pro vyjádření mých pocitů z tohoto dne. Oba dva jsme totiž vášnivými milovníky šperků, které vyjadřují smysl jakékoliv životní události v životě a jelikož jedna taková přišla právě pár dní před konáním našeho výročí a to zjištění, že se příští rok staneme rodiči, nešlo náš velký den oslavit jinak, než s velkou parádou. Můj přítel ode mne dostal pánský prsten, který si již velmi dlouho přál, ale neodhodlal se zatím sám pro jeho koupi a já jsem oplývala štěstím nad zlatými přívěsky, na kterých bylo srdíčko s nekonečnou lásku. Náš výroční den se tak stal dnem opravdu nezapomenutelným.

Přívěsky symbolizující naši lásku

Možná to někomu připadá jako klišé, nám se ovšem vyjádření lásky pomocí symbolických šperků rozhodně líbí. Proto zejména mě velmi oslovily dva překrásné přívěsky ve tvaru srdíčka a roztomilého andělíčka. Věřím, že po narození našeho miminka se má sbírka přívěsků, které doslova miluji, ještě o něco více rozroste. Můj přítel totiž rozhodně ví, jakým způsobem mi vykouzlit úsměv na tváři. Nyní jen pevně věřím, že se brzy dočkám i svého vytouženého šperku, kterým je snubní prsten, kdo ví, třeba příští rok?

Zlaté přívěsky mě niky neomrzí

Spousta žen v současné době spíše upouští od zlatých šperků, které jsou ovšem dle mého názoru stále ve společnosti jedinečné. Zlato je pro mě symbolem štěstí, kterého mám přehršle a které se rozhodně nebojím ventilovat vstříc svému okolí. Přece jen ale i mít ve své sbírce zlaté přívěsky, řetízky či náramky, musí potěšit snad každou ženu. Pro mě osobně má zlato velký význam, a pokud pod svým srdcem nyní nosím holčičku, může si již teď být naprosto jistá tím, že jí do vínku nadělím hned jeden pár zlatých náušnic, které, pokud bude po mamince, bude nosit se vší parádou.

Kam dál?