Analýza konkurence nejen pro firmy s milionovým obratem

Chcete být v podnikání opravdu úspěšní a zařadit se mezi velké ryby v oboru? Pak je pro vás skvělým a velice potřebným nástrojem KARSA monitor. Jedná se o kompletní analýzu, která může být východiskem pro vaši cenovou strategii. Tato analýza konkurence přináší velmi přesné výsledky, a pokud její data využijete efektivně, určitě vás nezklame.

Kvalitní analýza konkurence vyžaduje odborný nástroj

Zajímá vás, za jaké ceny prodává vaše konkurence? Sice můžete zavítat na její e-shop a vyhledat si tam pár výrobků, kompletní přehled ale nezískáte. Ten vám dá pouze kvalitní analýza konkurence, s níž budete ještě dále pracovat.

Prohlédnete si nejen historická, ale také aktuální data. Budete se zajímat o prognózy do budoucna a podle nich upravíte své ceny. Jestliže se vám vše provede správně, ujišťujeme vás, že vaše tržby půjdou nahoru. Taková analýza není však samotná zárukou vyšších zisků. Na druhou stranu, může vám výrazně pomoci získat lepší pozici na trhu.

Mohli byste vy sami sledovat svou konkurenci. Jedná se však o velmi zdlouhavý proces s nepřesnými výsledky. Nejenže nezvládnete sledovat stovky tisíc výrobků, ale také je nebudete moci denně aktualizovat a získaná data budou neúplná či nepřesná. Jestliže máte o tento nástroj zájem, využijte raději KARSA monitor. Služba sice není zdarma, vyhnete se však nepříjemným pochybením, které by vás stály mnoho času.

Proč je KARSA monitor dobrou volbou

Data zde získáte přímo z internetových obchodů a využít je tak můžete třeba hned na začátku podnikání, kdy akcelerují váš start. Ani po čase ale určitě nepřijdou nazmar. Společnosti jako ALZA.CZ nebo EL NINO PARFUM tento nástroj využívají každý den. I díky němu dosahují tak vynikajících výsledků. Společnost KARSA technologies má celoevropské zkušenosti a monitoruje více než 8 milionů položek.

Kam dál?