Jak šetřit v Brně

Jste z Brna a vadí vám stále se zvyšující náklady? Pak právě pro vás máme pár rad a tipů, jak ušetřit na věcech, které si stejně musíte koupit.

V době, kdy se všechno neustále zdražuje se vyplatí znát pár triků, jak ušetřit na běžných nákupech. Nicméně mnoho z těchto způsobů je krajně podezřelých, proto jsme si pro vás připravili návod, který opravdu funguje – a ten způsob se jmenuje cashback.

Šetřete s cashbackem

V zahraničí je cashback již fenomén. Úspěšně funguje v mnoha západních zemích, nejvíce ve Francii, Velké Británii a Německu. Naštěstí se pomalu dostává i do povědomí českých spotřebitelů. Celý systém funguje tak, že se nejprve zaregistrujete na cashbackovém portálu a po překliknutí do partnerského obchodu a provedeném nákupu se vám vrátí předem stanovená část peněz zpět na váš účet. Možné je to díky provizi, kterou cashbackový portál obdrží od obchodníka a následně ji rozdělí mezi sebe a vás. Nejvyšší cashback v Česku nabízí cashbackový portál Tipli.cz, díky kterému ušetříte již na více než 400 vašich nejoblíbenějších e-shopech. A nyní se pojďme podívat na to, jak díky Tipli ušetříte na vašich nákupech v Brně.

Ušetřete na potravinách

Začněme na příkladu zboží, které potřebuje každý z nás, a to potraviny. Nebaví vás ztrácet čas v přecpaných supermarketech a tahat se s těžkými taškami? Pak si potraviny objednejte z domova a nechte si je přivézt až před práh. Díky Tipli můžete každým nákupem na Košík.cz ušetřit 1,8 %.

Ušetřete na nové knížce

Léto je v plném proudu a každý z nás se chystá někam k vodě. No a k vodě samo sebou potřebujete i nějakou zajímavou knížku! Novou knížku si můžete pořídit v e-shopu Knihy Dobrovský a 3,6% cashback vám pomůže ušetřit spoustu peněz. A za ušetřené peníze si můžete třeba koupit vstup na vaše oblíbené koupaliště.

Ušetřete na nábytku

Potřebujete nový nábytek nebo si chcete svůj domov zkrášlit zajímavých bytovým doplňkem? Pak vás určitě uspokojí nabídka e-shopu Sconto nábytek. Když se překliknete do obchodu z Tipli, tak získáte ze svého nákupu až 6 % zpět. Řekněme tedy, že jste si vybrali novou sedačku za 11 999 Kč, ale díky cashbacku se vám vrátilo 719.94 Kč. A takto můžete šetřit každým nákup.

Zaregistrujte se zdarma na Tipli.cz a šetřete na vašich běžných nákupech, ať už jste z Brna nebo ne. Na své si přijde opravdu každý, protože takhle výhodné nákupy na internetu ještě nikdy nebyly.

Kam dál?

Leave a Comment