Casina na Moravě – kam se vypravit za zábavou?

Klasických kamenných kasin plné výherních automatů, na které jste mohli během minulých let narazit i ve vašem městě či obci, kvůli novému zákonu výrazně ubylo – menší herny musely zcela skončit a zůstala se akorát ta největší casina ve větších městech.

Foto: Stocklib

Jedno z největších casin na Moravě – Go4Games v Olomouci

Pokud od casina očekáváte skutečně profesionální servis, nádherné prostředí a pravidelné turnaje o miliony korun, pak byste určitě neměli minout casino Go4Games v Olomouci, které se nachází v resortu Hodolany. Kromě několika desítek pokerových stolů se můžete těšit také na ruletu nebo blackjack.

Součástí resortu je také 4* hotel s wellness, luxusní restaurace a nechybí dostatečný počet parkovacích míst. Neměli byste se ale zdržovat jen v resortu – Olomouc je krásné historické město s množstvím památek a míst, která rozhodně stojí za vidění. Pohyb po městě vám může usnadnit tramvajová doprava. Večerní či noční zábavu si užijete v některém z barů či tanečních klubů.

————————————————————————————————————————

TIP: Betor registrační bonus 50 Kč

————————————————————————————————————————

Lidé od kamenných casin čím dál víc přechází k online casinům

Pokud máte větší města jako Olomouc, Brno a další daleko a vaše oblíbená herna už je bohužel zavřená, nevadí, stále se pobavit můžete – a to dokonce z pohodlí domova. Stále populárnější jsou totiž česká online casina s nabídkou hracích automatů, kde stačí pouze rychlá registrace a jedna návštěva pobočky pro ověření vaší totožnosti.

Kromě mnoha zábavných her dostanete na úvod vstupní bonus, který se pohybuje v řádech tisíců korun. Každá společnost nabízí jiný, registrací u více online casin můžete získat klidně všechny najednou. Pokud budete mít dlouhou chvíli, můžete si vsadit na svůj oblíbený sportovní tým, většinou jsou totiž tato kasína spojena se sázkovou kanceláří.

Také online kasína musí dodržovat náležitosti dle hazardního zákona – hráči si například musí nastavit sebeomezující limity, kdy se v případě překročení hra zastaví, musí si zaregistrovat platební metodu vedenou na své jméno a tak dále.

Ať už plánujete hrát kdekoliv, rozhodně mějte na paměti, že má jít jen o zábavu. Rozhodně neriskujte peníze, které si nemůžete dovolit prohrát.

Kam dál?