I harleyáři si své miláčky na dvou kolech olepují stylovými tankpady

Značka Harley-Davidson slaví v těchto dnech 115 let výročí vzniku. Oslavy se rozhodli fandové, motorkáři i příznivci tvrdé muziky oslavit i v Praze. Až 60 tisíc motorkářů, nadšenců, zvědavců přijelo do Prahy, na holešovické Výstaviště oslavit vznik nejproslulejšího motocyklu na světě. Na své si přišli zvědavci, nadšenci i ti, kteří se chtěli na proslulých motocyklech alespoň na minutku projet. Pokud byste se dali s některými tvrdými chlapíčky do řeči, jistě byste se dozvěděli o harlejích mnoho zajímavého. Kdo z vás nějaký motocykl vlastní, moc dobře ví, jakou péči si miláček na dvou kolech zasluhuje. Nejen pravidelné generálky, které znají všichni motoristé (nejenom motocyklisté), ale i průběžná péče je třeba, aby vás motocykl dovezl v pořádku na místo určení a ještě vám z jízdy zbyl pořádný zážitek. Každé další nastartování motorky je totiž vzrušujícím požitkem, jaký „obyčejní“ řidiči kapotovaných zázraků na čtyřech kolech jistě nemohou znát. Ale teď vážně… Nezapomínáte ani na estetickou péči o svůj motocykl? Například takovými tankpady si svou motorku nejen zdobíte, ale především nádrž chráníte před odřením o cvočky, zipy, přezky od bundy nebo kombinézy.

Každý tankpad má své místo určení – sluší každé nádrži i jejímu majiteli

Nechcete-li dávat svou samolepku na motorce – tankpad – příliš na odiv, jednoduše nechcete, aby vám kazil estetický dojem, pořiďte si produkt v barvě kapoty na nádrži. Jednotnou barvou umně překryjete exponovaná místa, tedy ta, jež se nejvíce dostávají do styku s koženým oděvem a jeho kovovými doplňky. V případě, že se vám po sezoně bude zdát ochranná samolepka na kapotu odřená, jednoduše ji sloupněte a na další rok si můžete pořídit jinou.

Tankpady na nádrž můžete střídat jako ponožky – tedy velmi často

Pokud byste naopak chtěli mít nádrž na svém motocyklu ozvláštněnou tankpady na nádrž každý týden v jiné barvě a s jiným vzorem, nebojte se pořídit si i takovou samolepku, jaká bude snadno sloupnutelná a vyměnitelná za novou. Laicky řečeno: tankpady jsou zhotoveny z trvanlivého materiálu, který snese horší zacházení a má dlouhou životnost, ovšem v případě, že ho budete chtít častěji snímat, není problém. Bez zvláštního poškození nádrže můžete měnit tankpady tak často, jak se vám zlíbí.  

Kam dál?