Beer Warehouse – unikátní restaurace v centru Liberce

Máte chuť na opravdový gurmánský zážitek? Milujete jídlo a dobré pivo? Pak určitě navštivte restauraci Beer Warehouse, která disponuje unikátním konceptem. Nabízí zázemí moderního pivovaru, kde čepují klasické pivo v nadstandardní kvalitě. Zde si tedy určitě skvěle pochutnáte. Restaurace je propojena také s hudebním klubem a příznivci všech hudebních žánrů si zde rozhodně přijdou na své. Bydlíte či pracujete v Liberci? Nebo sem máte náhodou cestu? Jste zváni si přijít posedět do příjemného prostředí.

Navštivte Beer Warehouse Liberec

Beer Warehouse Liberec láká návštěvníky z mnoha koutů České republiky. Jedná se o jedinečný koncept restaurace, kde si můžete vychutnat perfektní živou hudbu a také vynikající domácí pivo. Restaurace je otevřena v liberecké části nacházející se pod Ještědem a je tedy i perfektním místem pro turisty. Disponuje dostatečnou kapacitou, takže zde i během hlavní sezóny pohodlně najdete místo k posezení. Celkem má kapacitu pro 50 hostů vevnitř. Sedět však lze i venku na terase. Rádi zde přivítají i vaše ratolesti. Je to tedy perfektní rodinná restaurace, jíž stojí zato v nejbližších dnech vyzkoušet.

Pivovar Liberec, který nabízí jedinečný zážitek

Na webových stránkách kousekpiva.cz naleznete spoustu zajímavých informací o novém libereckém pivovaru Beer Warehouse. Pivovar Liberec začal fungovat teprve nedávno. Vaří zde především pivo český ležák, které připravují z kvalitních tradičních surovin. Využívají kombinaci českých a německých sladů s výhradně českým chmelem. Jejich nabídku tvoří také různá speciální piva, na která používají už i exotické zahraniční chmely. Jak se jim tyto experimenty v pivovaru daří, to už můžete sami posoudit při osobní návštěvě.

Kam dál?