Buďte i v těhotenství šik

Těhotenská móda již není nuda

Elegantní těhotenská móda dnes naštěstí už není žádnou utopií. Pryč jsou časy, kdy se těhulky marně snažily sehnat cokoli, co by jim slušelo a v čem by se zároveň cítily dobře. Chodit v neforemných úborech nebylo nic příjemného a spousta žen si přála, aby to období už bylo za nimi. Proč se ale zbytečně připravovat o pěkné chvíle, které těhotenství přináší, když máte řešení doslova nadosah ruky.

Pokud chcete vypadat dobře i v období těhotenství, pak jste u nás správně. Světové značky nabízí módu, která využívá kombinace skvělých návrhářů a velmi kvalitních a příjemných materiálů k tomu, aby se nastávající maminky cítily co nejlépe. Skvělý pocit, radost z toho, že vypadáte dobře i s rostoucím bříškem a sebevědomí, to vše z vás může vyzařovat. Ta správná těhotenská móda vám bude hrát do karet, nabízí pestrou škálu oblečení, které jste byla zvyklá nosit i předtím, než se z vás stala těhulka. Jen je pro vás nyní speciálně navrženo a střiženo tak, aby lichotilo vaší postavě, jak nejlépe je to jen možné. Vyberete si oblečení pro každodenní běžné nošení, třeba naše veselá trička, blůzky, džíny, tuniky, legíny nebo věci, které se hodí pro slavnostnější chvíle, kterými jsou třeba návštěvy divadla, restaurací, koncertů, zkrátka všech událostí, kdy se budete chtít cítit skvěle a zároveň luxusně. Existuje totiž také luxusní těhotenská móda, nejen ta pohodlná i když pěkně vypadající.

A není třeba propadat panice ani v případě, že jste doposud neobjevila pěkné spodní prádlo, ve kterém byste se cítila příjemně a zároveň svůdně. To, že jste těhotná neznamená, že byste se nemohla cítit skvěle i ve spodním prádle. Zapomeňte na nepadnoucí modely, přesvědčte se, že je možné kombinovat funkčnost, v tomto případě je spodní prádlo navrženo tak, aby bylo funkční i pro období kojení, i eleganci. Myslete na sebe nejen jako na nastávající maminku, ale také jako na ženu.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

InfoPress

Český-magazín.cz

Krásné-bydlení.cz

 

Kam dál?

Leave a Comment