Neutrácejte za pořizování stavebních strojů!

Proč je lepší si stavební stoje půjčovat? Jaké výhody přináší krátkodobé i dlouhodobé vypůjčení stavebních strojů a mechanizace?

Půjčovna stavebních strojů a její výhody

Až budete řešit otázku, zda konkrétní stavební stroj pořídit nebo si jej půjčovat, dejte si na misku vah všechna pro a proti. Pro koupi se rozhodněte pouze v případě, kdy si jste naprosto jisti, že stroj bude využíván během celého roku a bude mít ideální podmínky k uskladnění. Není nic horšího, než když stroj přes jednu či dvě zimy rychle ztratí na hodnotě i životnosti. Půjčovna stavebních strojů vám nabídne stroje, o jejichž uskladnění a servis se rozhodně starat nemusíte.  

Jaké stroje půjčovna stavební mechanizace nabízí?

Větší i menší stavební firmy se na půjčovnu mohou obrátit v jakémkoliv případě – malý zahradní projekt nebo velká stavba – vše vyžaduje specifické stroje, které není díky půjčovně potřeba kupovat, revidovat a udržovat. Půjčovna stavební mechanizace vám zajistí stroje používané k manipulaci a přepravě materiálů, pro veškeré zemní práce nebo stroje určené k řezání, vrtání a bourání. Vaše přání bude splněno, řady strojů a jejich příslušenství jsou neustále doplňovány.

Proč se vám půjčovna stavebních strojů a mechanizace vyplatí?

Každá kvalitní půjčovna stavebních strojů a mechanizace nabízí individuální přístup a ceník pro své dlouhodobé klienty. Když si propočítáte skutečně všechny náklady za stroj, jehož využití není celoroční a stálé, vždy vám půjčovna vyjde levněji. V čem je tedy půjčovna lepší? Odpadají vám starosti o uskladnění, nákup příslušenství, údržbu, pneumatiky a náhradní díly, zákonem povinné revize, servis či pojištění stroje. Prostě si stroj půjčíte jen po dobu, kdy jej skutečně potřebujete.

Plaťte i vy za stroje jen v dobu, kdy je skutečně využíváte!

Kam dál?