Výroba her pro PC i mobilní zařízení

Sháníte hru pro své soukromé nebo pracovní účely? V grafickém studiu Pavla Platila vám rádi pomohou. Výroba her je totiž pro toto studio hlavní náplní. Mezi jejich klientelu patří malí i velcí zákazníci, takže rádi si vyslechnou i vaše nápady a pomohou vám je přetvořit v realitu. Využijte komplexních služeb, které ušetří desítky až stovky hodin vašeho času.

Výroba her na míru

Vývojářské, animační a grafické studio Pavla Platila má více jak 12 let zkušeností s vývojem a výrobou her pro počítače i mobilní telefony. Dále se zde specializují na e-commerce aplikace, 2D a 3D počítačové animace, internetové portály či obchodní projekty, ke kterým nabízejí řadu doplňkových služeb. Správná hra může oslovit stávající i nové zákazníky nebo zaujmout vaše obchodní partnery, kteří vám pak nabídnou rozšíření spolupráce. Určitě se jedná o dobře investované peníze, které vám pomohou stát se špičkou ve vašem oboru.

Díky bohatým zkušenostem animátorského studia Pavla Platila se zde rozhodně nespálíte a můžete si nechat dobře poradit. Pokud přijde řeč a výrobu počítačových her, tak zde vyvíjejí pro operační systémy Windows nebo MAC, dále také pro Steam nebo hry určené speciálně pro virtuální realitu, která během posledních let získává na oblibě. Výroba her představuje komplexní činnost a jelikož se jedná o poměrně drahý proces, měli byste si být jisti, že vaše peníze jsou dobře investované.

Animátorské a grafické studio, které nezklame

Téměř každý dnes už vlastní mobilní telefon, ve kterém jsou hry rovněž samozřejmostí. Můžeme mluvit o hrách pro iOS nebo pro Android i pro Windows Phone. Vedle nich stojí za zmínku také různé aplikace, na které se v animátorském studiu Pavla Platila rovněž specializují. Do jejich portfolia patří také tvorba animací nebo 2D a 3D modelování. Neváhejte a kontaktujte odborníky, kteří vám rádi poradí a pomohou se samotným návrhem či scénářem.

Kam dál?