Náhradní díly Ford vrátí vašemu autu šťávu a okamžitou pojízdnost

Nutná oprava automobilu vyžaduje okamžité sehnání náhradní součástky, která začala stávkovat nebo se vlivem bourání totálně odepsala. Náhradní díly Ford jsou buď repasované, nebo nové, záleží, o jakou součástku se přesně jedná. Jste-li zručným mechanikem, který si s drobnou opravou poradí sám, není nic jednoduššího než si pro díl dojet do prodejny osobně, nebo vám bude v rámci objednávky přes internet poslán poštou. Doprava autodílů Ford je při nákupu nad 2000 korun po Praze zdarma, levnější nákup je oceněn 150 korunami za dodávku. Jednoduše si zadejte technické parametry do formuláře na webu prodejny a nečekáte na požadované autodíly déle než dva dny.

Ford vrakoviště nabízí pomocnou ruku motoristům shánějícím díly i prodávajícím vraky

Dosloužil vám váš miláček na čtyřech kolech a vy byste si rádi pořídili podobný model značky Ford? Ford vrakoviště je tu pro vás. Nabídněte své bourané, havarované nebo nepojízdné auto zmíněnému vrakovišti a váš následný nákup bude díky částce za vrak o něco levnější. Navíc budete mít dobrý pocit z toho, že některé díly z nepojízdného auta ještě můžou posloužit dalším motoristům, již si zamilovali právě značku Ford.

Vrakoviště Ford vám starý vůz bezpečně zlikviduje a legálně odepíše z evidence

Starosti s odtahem starého auta předejte na bedra pracovníků vrakoviště Ford. Nejenže se vám postarají o odvoz, bezpečně a ekologicky jej zlikvidují, ještě vám odpadnou starosti s papírováním. Všechny tyto služby pro vás zajistí zmíněné vrakoviště. Na místě se vykupují staré modely, prodávají se náhradní díly v bezvadném technickém stavu i další autodoplňky a kosmetika. Prodej autodílů je výhodný jak pro jednotlivé motoristy, který akutně shánějí konkrétní díl, i profesionální autoservisy, v nichž se zaměstnanci neustále pídí po náhradních součástkách.  

Kam dál?