Ponožky se stříbrem si nemohu vynachválit

Donedávna jsem neměl absolutně sebemenší tušení o tom, jakou funkci zastávají ponožky se stříbrem, ba dokonce ani o tom, že vůbec něco podobného náš trh nabízí. Poté, co mi je ovšem má manželka koupila, se již k normálním běžným ponožkám nejspíše nikdy nevrátím. Ze začátku mě sice doprovázela řada rozpaků, když jsem se dozvěděl, že aktivní ionty stříbra zabraňují zejména zápachu a síření plísní u nohou, ovšem mají i svou funkci dobře odvádět vlhkost a stát se příjemným společníkem s pevnou gumou, která ovšem na rozdíl od jiných ponožek svého druhu, neškrtí. Nyní tak svou ženu nepeskuji za to, že mě jejich koupí urazila, ale spíše její rozhodnutí kvituji, jelikož již nyní, nemám doma pouze jeden pár, ale rovnou deset.

Ponožky sportovní aktivity jen podpoří

Nejsou to jen obyčejné ponožky, sportovní ponožky jsou totiž něčím naprosto odlišným od těch klasických, tak zněla slova mé drahé polovičky tehdy, když mi na badmintonový zápas přibalila podle jejich slov neobyčejné sportovní ponožky, za které hovoří jejich činy. Mým koníčkem je badminton a i když se mu věnuji již několik let, na předražené sportovní výstřelky si nepotrpím. To se ovšem nedá říci o mé ženě, která aktivně navštěvuje fitness centrum, plave, chodí běhat a potrpí si i na nenáročnou turistiku s přítomností trekkingových holí. Právě ona mi opět, stejně tak jako vždy poradila, jak nejlépe pečovat o své nohy tehdy, když jsou vystaveny nadměrné fyzické zátěži. A já opět musím na její rady dát, jelikož tyto sportovní ponožky nejen skvěle větrají během sportovního výkonu, ale i perfektně vypadají.

Pánské sportovní ponožky nyní milují i mí spoluhráči

Pánské sportovní ponožky se pro náš badmintonový tým stali doslova a do písmene alfou a omegou. Neznám nikoho z mých kamarádů, který by již alespoň neměl jeden pár. Samozřejmě se před kamarády chlubím, že jsem se o jejich existenci dozvěděl sám z vlastní iniciativy a že nejsou takovými reklamními taháky, jako valná většina jejich konkurentů. O tom, že s tímto nápadem přišla má choť, jsem pomlčel a nyní si tak užívám jejich uznání, když vždy po tréninku vypráví, jak ladně se jim v nich sportuje. Také si zasloužím špetku nefalšované slávy, nemyslíte?

Kam dál?